N O W Y K L I E N T

W salonie groomerskim "Pod Mopsem" używamy tylko profesjonalne kosmetyki przeznaczone dla psów i kotów. Różnią się one składem chemicznym i ph od kosmetyków używanych przez ludzi . Narzędzia używane w pracy groomera są regularnie czyszczone i odkażane. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem psa czy kota ,cenisz solidność, rzetelność i profesjonalizm Z A P R A S Z A M Y!

*Umów się na pierwsza wizytę – pytaj gdy coś Cię niepokoi, pytaj o nowości odpowiemy. Ważne jest by twój podopieczny szczekający czy miauczący miał zapewniony dobrostan żeby jego potrzeby były spełnione. Ty szanowny kliencie tego chcesz, a my w miarę naszej wiedzy i doświadczenia w tym Ci pomożemy.

*Szanujemy Twój czas – wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę. Czas pracy salonu jest ruchomy – co w praktyce oznacza ,że każdemu czworonożnemu klientowi trzeba poświęcić określoną ilość czasu .Czasem jest to godzina, czasem 8 godzin. Wszystko zależy od tego w jakim stanie zadbania a raczej zaniedbania zwierzę trafia do salonu czy jest przyzwyczajone do czynności pielęgnacyjnych od szczenięcia, czy jest nerwowe etc.

*Szanuj nasz czas – i jeśli zdarzy się ,że będziesz musiał zrezygnować z umówionej wizyty /o powody nie pytamy/ po prostu zadzwoń lub wyślij sms. Oczywiście nie w ostatniej chwili , biorąc pod uwagę zasady dobrego wychowania.

*Umów się na następną wizytę-ustalisz bez problemu dzień i godzinę pielęgnacji Jeśli zadzwonisz w ostatniej chwili , możliwe że termin przyjęcia będzie odległy i zacznie się obdzwanianie salonów w poszukiwaniu wolnego stołu. Sytuacja szczególnie się powtarza w okresie wiosennym i przedświątecznym.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem gabinetów kosmetycznych dla psów obowiazującym w salonach zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Groomerów.