O NAS

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Kontakt z nami

Witamy na naszej stronie internetowej.

W salonie groomerskim „Pod Mopsem” używamy tylko profesjonalne kosmetyki przeznaczone dla psów i kotów. Różnią się one składem chemicznym i ph od kosmetyków używanych przez ludzi . Narzędzia używane w pracy groomera są regularnie czyszczone i odkażane. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem psa czy kota ,cenisz solidność, rzetelność i profesjonalizm Z A P R A S Z A M Y!

*Umów się na pierwsza wizytę – pytaj gdy coś Cię niepokoi, pytaj o nowości odpowiemy. Ważne jest by twój podopieczny szczekający czy miauczący miał zapewniony dobrostan żeby jego potrzeby były spełnione. Ty szanowny kliencie tego chcesz, a my w miarę naszej wiedzy i doświadczenia w tym Ci pomożemy.

*Szanujemy Twój czas – wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę. Czas pracy salonu jest ruchomy – co w praktyce oznacza ,że każdemu czworonożnemu klientowi trzeba poświęcić określoną ilość czasu .Czasem jest to godzina, czasem 8 godzin. Wszystko zależy od tego w jakim stanie zadbania a raczej zaniedbania zwierzę trafia do salonu czy jest przyzwyczajone do czynności pielęgnacyjnych od szczenięcia, czy jest nerwowe etc.

*Szanuj nasz czas – i jeśli zdarzy się ,że będziesz musiał zrezygnować z umówionej wizyty /o powody nie pytamy/ po prostu zadzwoń lub wyślij sms. Oczywiście nie w ostatniej chwili , biorąc pod uwagę zasady dobrego wychowania.

*Umów się na następną wizytę-ustalisz bez problemu dzień i godzinę pielęgnacji Jeśli zadzwonisz w ostatniej chwili , możliwe że termin przyjęcia będzie odległy i zacznie się obdzwanianie salonów w poszukiwaniu wolnego stołu. Sytuacja szczególnie się powtarza w okresie wiosennym i przedświątecznym.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem gabinetów kosmetycznych dla psów obowiazującym w salonach zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Groomerów.

catering icon 05 1

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

catering icon 08

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

catering icon 03

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.